MERAKI

La nostra Associació engega la nova programació de la Sala del Col·legi d’Aparelladors de Mataró i Maresme, amb una breu però intensa exposició, “MERAKI”,  de la mà del Gremi de Perruqueria de Mataró  en la que 12 professionals del ram de la perruqueria emparellen les seves creacions amb les de 12 artistes escultors de la nostra Associació. Una fórmula que ja vam provar amb gran èxit ara fa un parell de temporades  i que des del Gremi estan disposats a repetir.
Aquesta exhibició/exposició tindrà lloc el cap de setmana del 16 i 17 de gener tan com podeu veure en el “flyer” adjunt. 
No cal dir-vos que, com sempre, us hi esperem ben il·lusionats i que us agrairem moltíssim la vostra col·laboració si ens ajudeu a fer ressò d’aquest esdeveniment dins del vostre entorn i mitjans de comunicació propis.